AF0201JR-0782RL Yageo
  • Part Number: AF0201JR-0782RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 82 OHM 5% 1/20W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF0201JR-0782RL Yageo
    AF0201JR-0782RL Yageo
    AF0201JR-0782RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF0201JR-0782RL is described as RES SMD 82 OHM 5% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    View
  • Manufacturer Name
    Tiny Circuits
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT