AF0201JR-07910RL Yageo
  • Part Number: AF0201JR-07910RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 910 OHM 5% 1/20W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF0201JR-07910RL Yageo
    AF0201JR-07910RL Yageo
    AF0201JR-07910RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF0201JR-07910RL is described as RES SMD 910 OHM 5% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR