AF0603FR-072M2L Yageo
  • Part Number: AF0603FR-072M2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.2M OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF0603FR-072M2L Yageo
    AF0603FR-072M2L Yageo
    AF0603FR-072M2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF0603FR-072M2L is described as RES SMD 2.2M OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK