AF0805JR-074R7L Yageo
  • Part Number: AF0805JR-074R7L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 4.7 OHM 5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF0805JR-074R7L Yageo
    AF0805JR-074R7L Yageo
    AF0805JR-074R7L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF0805JR-074R7L is described as RES SMD 4.7 OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM