AF1206FR-07120RL Yageo
  • Part Number: AF1206FR-07120RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 120 OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1206FR-07120RL Yageo
    AF1206FR-07120RL Yageo
    AF1206FR-07120RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1206FR-07120RL is described as RES SMD 120 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"