AF1206JR-0733RL Yageo
  • Part Number: AF1206JR-0733RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 33 OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1206JR-0733RL Yageo
    AF1206JR-0733RL Yageo
    AF1206JR-0733RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1206JR-0733RL is described as RES SMD 33 OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE