AF1206JR-0739RL Yageo
  • Part Number: AF1206JR-0739RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 39 OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1206JR-0739RL Yageo
    AF1206JR-0739RL Yageo
    AF1206JR-0739RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1206JR-0739RL is described as RES SMD 39 OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH