AF1206JR-073R9L Yageo
  • Part Number: AF1206JR-073R9L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 3.9 OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1206JR-073R9L Yageo
    AF1206JR-073R9L Yageo
    AF1206JR-073R9L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1206JR-073R9L is described as RES SMD 3.9 OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK