AF1206JR-07470RL Yageo
  • Part Number: AF1206JR-07470RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 470 OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1206JR-07470RL Yageo
    AF1206JR-07470RL Yageo
    AF1206JR-07470RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1206JR-07470RL is described as RES SMD 470 OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V