AF1210FR-0721RL Yageo
  • Part Number: AF1210FR-0721RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 21 OHM 1% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1210FR-0721RL Yageo
    AF1210FR-0721RL Yageo
    AF1210FR-0721RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1210FR-0721RL is described as RES SMD 21 OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK