AF2010JK-071M5L Yageo
  • Part Number: AF2010JK-071M5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.5M OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF2010JK-071M5L Yageo
    AF2010JK-071M5L Yageo
    AF2010JK-071M5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF2010JK-071M5L is described as RES SMD 1.5M OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE