AF2010JK-071M8L Yageo
  • Part Number: AF2010JK-071M8L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.8M OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF2010JK-071M8L Yageo
    AF2010JK-071M8L Yageo
    AF2010JK-071M8L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF2010JK-071M8L is described as RES SMD 1.8M OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"