AT0402CRD07316RL Yageo
  • Part Number: AT0402CRD07316RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 316 OHM 0.25% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402CRD07316RL Yageo
    AT0402CRD07316RL Yageo
    AT0402CRD07316RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402CRD07316RL is described as RES SMD 316 OHM 0.25% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM