AT0402CRD0733RL Yageo
  • Part Number: AT0402CRD0733RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 33 OHM 0.25% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402CRD0733RL Yageo
    AT0402CRD0733RL Yageo
    AT0402CRD0733RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402CRD0733RL is described as RES SMD 33 OHM 0.25% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"