AT0402CRD077K32L Yageo
  • Part Number: AT0402CRD077K32L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 7.32K OHM 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402CRD077K32L Yageo
    AT0402CRD077K32L Yageo
    AT0402CRD077K32L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402CRD077K32L is described as RES SMD 7.32K OHM 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS