AT0603DRE07182KL Yageo
  • Part Number: AT0603DRE07182KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 182K OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0603DRE07182KL Yageo
    AT0603DRE07182KL Yageo
    AT0603DRE07182KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0603DRE07182KL is described as RES SMD 182K OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    View
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT