AT0805DRD07154RL Yageo
  • Part Number: AT0805DRD07154RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 154 OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0805DRD07154RL Yageo
    AT0805DRD07154RL Yageo
    AT0805DRD07154RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0805DRD07154RL is described as RES SMD 154 OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"