AT0805DRD071K82L Yageo
  • Part Number: AT0805DRD071K82L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.82K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0805DRD071K82L Yageo
    AT0805DRD071K82L Yageo
    AT0805DRD071K82L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0805DRD071K82L is described as RES SMD 1.82K OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS