AT0805DRD07243RL Yageo
  • Part Number: AT0805DRD07243RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 243 OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0805DRD07243RL Yageo
    AT0805DRD07243RL Yageo
    AT0805DRD07243RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0805DRD07243RL is described as RES SMD 243 OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM