AT1206CRD0712KL Yageo
  • Part Number: AT1206CRD0712KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 12K OHM 0.25% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT1206CRD0712KL Yageo
    AT1206CRD0712KL Yageo
    AT1206CRD0712KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT1206CRD0712KL is described as RES SMD 12K OHM 0.25% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM