AT1206CRD07140KL Yageo
  • Part Number: AT1206CRD07140KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 140K OHM 0.25% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT1206CRD07140KL Yageo
    AT1206CRD07140KL Yageo
    AT1206CRD07140KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT1206CRD07140KL is described as RES SMD 140K OHM 0.25% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F