AT1206CRD07140RL Yageo
  • Part Number: AT1206CRD07140RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 140 OHM 0.25% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT1206CRD07140RL Yageo
    AT1206CRD07140RL Yageo
    AT1206CRD07140RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT1206CRD07140RL is described as RES SMD 140 OHM 0.25% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"