AT1206DRD07196KL Yageo
  • Part Number: AT1206DRD07196KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 196K OHM 0.5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT1206DRD07196KL Yageo
    AT1206DRD07196KL Yageo
    AT1206DRD07196KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT1206DRD07196KL is described as RES SMD 196K OHM 0.5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS