FKN2WSJR-73-0R12 Yageo
  • More about FKN2WSJR-73-0R12 Yageo
    FKN2WSJR-73-0R12 Yageo
    FKN2WSJR-73-0R12 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN2WSJR-73-0R12 is described as RES 0.12 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"