FKN2WSJT-73-100R Yageo
  • Available: 20,188
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FKN2WSJT-73-100R Yageo
    FKN2WSJT-73-100R Yageo
    FKN2WSJT-73-100R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN2WSJT-73-100R is described as RES 100 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL