FKN3WSJR-73-0R15 Yageo
  • More about FKN3WSJR-73-0R15 Yageo
    FKN3WSJR-73-0R15 Yageo
    FKN3WSJR-73-0R15 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN3WSJR-73-0R15 is described as RES 0.15 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE