FKN5WSJR-73-470R Yageo
  • More about FKN5WSJR-73-470R Yageo
    FKN5WSJR-73-470R Yageo
    FKN5WSJR-73-470R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FKN5WSJR-73-470R is described as RES 470 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM