FMP100JR-52-33K Yageo
  • Available: 12,450
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP100JR-52-33K Yageo
    FMP100JR-52-33K Yageo
    FMP100JR-52-33K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP100JR-52-33K is described as RES 33K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED