FMP100JR-52-4K7 Yageo
  • Available: 103,396
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP100JR-52-4K7 Yageo
    FMP100JR-52-4K7 Yageo
    FMP100JR-52-4K7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP100JR-52-4K7 is described as RES 4.7K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK