FMP200JR-52-0R39 Yageo
  • Available: 367
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-0R39 Yageo
    FMP200JR-52-0R39 Yageo
    FMP200JR-52-0R39 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-0R39 is described as RES 0.39 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.