FMP200JR-52-0R82 Yageo
  • Available: 13,268
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-0R82 Yageo
    FMP200JR-52-0R82 Yageo
    FMP200JR-52-0R82 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-0R82 is described as RES 0.82 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"