FMP200JR-52-12R Yageo
  • Available: 8,427
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-12R Yageo
    FMP200JR-52-12R Yageo
    FMP200JR-52-12R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-12R is described as RES 12 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"