FMP200JR-52-15K Yageo
  • Available: 23,059
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-15K Yageo
    FMP200JR-52-15K Yageo
    FMP200JR-52-15K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-15K is described as RES 15K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F