FMP200JR-52-1R5 Yageo
  • Available: 8,102
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-1R5 Yageo
    FMP200JR-52-1R5 Yageo
    FMP200JR-52-1R5 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-1R5 is described as RES 1.5 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE