FMP200JR-52-22K Yageo
  • Available: 17,065
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-22K Yageo
    FMP200JR-52-22K Yageo
    FMP200JR-52-22K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-22K is described as RES 22K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"