FMP200JR-52-390K Yageo
  • Available: 12,072
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-390K Yageo
    FMP200JR-52-390K Yageo
    FMP200JR-52-390K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-390K is described as RES 390K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM