FMP200JR-52-5R6 Yageo
  • Available: 11,968
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-5R6 Yageo
    FMP200JR-52-5R6 Yageo
    FMP200JR-52-5R6 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-5R6 is described as RES 5.6 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS