FMP200JR-52-68K Yageo
  • Available: 40,583
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-68K Yageo
    FMP200JR-52-68K Yageo
    FMP200JR-52-68K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-68K is described as RES 68K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"