FMP4WVFRF73-6R2 Yageo
  • More about FMP4WVFRF73-6R2 Yageo
    FMP4WVFRF73-6R2 Yageo
    FMP4WVFRF73-6R2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP4WVFRF73-6R2 is described as RES 6.2 OHM 4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS