FMP4WVJR-73-68K Yageo
  • More about FMP4WVJR-73-68K Yageo
    FMP4WVJR-73-68K Yageo
    FMP4WVJR-73-68K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP4WVJR-73-68K is described as RES 68K OHM 4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V