FRM1WSJR-52-12R Yageo
  • More about FRM1WSJR-52-12R Yageo
    FRM1WSJR-52-12R Yageo
    FRM1WSJR-52-12R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRM1WSJR-52-12R is described as RES 12 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM