FRM1WSJR-52-150R Yageo
  • More about FRM1WSJR-52-150R Yageo
    FRM1WSJR-52-150R Yageo
    FRM1WSJR-52-150R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRM1WSJR-52-150R is described as RES 150 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE