FRM1WSJR-52-39R Yageo
  • More about FRM1WSJR-52-39R Yageo
    FRM1WSJR-52-39R Yageo
    FRM1WSJR-52-39R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRM1WSJR-52-39R is described as RES 39 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.