FRM1WSJR-52-56R Yageo
  • More about FRM1WSJR-52-56R Yageo
    FRM1WSJR-52-56R Yageo
    FRM1WSJR-52-56R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRM1WSJR-52-56R is described as RES 56 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"