FSM200JB-51R Yageo
  • Available: 224
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FSM200JB-51R Yageo
    FSM200JB-51R Yageo
    FSM200JB-51R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FSM200JB-51R is described as RES 51 OHM 2W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.