KNP1WSJR-52-0R36 Yageo
  • Available: 7,774
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP1WSJR-52-0R36 Yageo
    KNP1WSJR-52-0R36 Yageo
    KNP1WSJR-52-0R36 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP1WSJR-52-0R36 is described as RES 0.36 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN