KNP1WSJR-52-3R3 Yageo
  • Available: 7,797
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP1WSJR-52-3R3 Yageo
    KNP1WSJR-52-3R3 Yageo
    KNP1WSJR-52-3R3 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP1WSJR-52-3R3 is described as RES 3.3 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE