KNP1WSJR-52-4R7 Yageo
  • Available: 13,483
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP1WSJR-52-4R7 Yageo
    KNP1WSJR-52-4R7 Yageo
    KNP1WSJR-52-4R7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP1WSJR-52-4R7 is described as RES 4.7 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE