MCP100JR-4K7 Yageo
  • Part Number: MCP100JR-4K7
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 4.7K OHM 5% 1W MELF
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about MCP100JR-4K7 Yageo
    MCP100JR-4K7 Yageo
    MCP100JR-4K7 is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCP100JR-4K7 is described as RES SMD 4.7K OHM 5% 1W MELF. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V