MFP-25BRD52-1K2 Yageo
  • Available: 23,569
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFP-25BRD52-1K2 Yageo
    MFP-25BRD52-1K2 Yageo
    MFP-25BRD52-1K2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFP-25BRD52-1K2 is described as RES 1.2K OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK